Jak nastavit doplněk fotorecenze v Shoptetu?

Doplněk Fotorecenze

 

Nechte za sebe promluvit své zákazníky pomocí fotorecenzí. Ukažte, že u vás lidé rádi nakupují a že jsou se svými objednávkami a hlavně produkty od vás spokojení. Díky našemu doplňku budete moci fotorecenze automaticky sbírat a zveřejnit je na svém e-shopu – na hlavní stránce i v detailu konkrétního produktu pod jeho popisem.

Jak přidat fotorecenze do vašeho e-shopu?

 

1)  Nejprve naistalujte doplněk Fotorecenze do vašeho e-shopu. Instalaci proveďte v Shoptet marketplace.

2)  V administraci vašeho e-shopu, přejděte do sekce Propojení > Správce doplňků > karta Marketing ->  Fotorecenze.

3)  Nyní již vidíte uvodní přehled fotorecenzí. Doplněk je aktivní a bude odesílat žádosti o recenze dle nastavení.

4)  Nyní můžete nastavit, jak budete získávat fotorecenze. Přejděte do sekce Sběr recenzí. Jako první zde máme možnost nastavit automatickou publikaci recenzí ve vašem e-shopu. Např. všechny recenze se čtyřmi hvězdičkami a více se publikují automaticky.

 

Recenze, které nebudou publikovány automaticky můžete ručně schválit nebo vrátit zákazníkovi (nevhodná nebo vulgární fotografie).

5)  Nyní můžete nastavit načasování žádostí o fotorecenzi. Fotorecenzi lze žádat pouze u zaplacených objednávek.

6)  Jako motivace pro poskytnutí recenze zde slouží nabídnutí slevového kupónu. Můžete nastavit výši této slevy nebo kupóny zcela vypnout, to ale nedoporučujeme.

 

Upozornění: Tato funkce je dostupná pouze pro e-shopy s tarifem Profi a vyšším nebo po instalaci doplňku Slevové kupóny.

7) Nakonec můžete upravit obsah samotných emailů se žádostí o fotorecenzi. Podporované jazyky jsou nyní čeština a slovenština. Zákazníkovi se odešle e-mail v jazykové verzi, která odpovídá jazyku objednávky.

Výchozí podoba e-mailu se žádostí o fotorecenzi je uvedena na následujícím obrázku. Logo vašeho e-shopu je do hlavičky emailu vloženo automaticky.

8) Nyní můžete nastavit, jak budete fotorecenze zobrazovat ve vašem e-shopu. Přejděte do sekce Zobrazení recenzí


Fotorecenze se na vašem online obchodu budou volitelně zobrazovat na home page prostřednictvím widgetu a také přímo v detailu produktu pod jeho podrobným popisem.

Jak získat první fotky?

Fotorecenze lze sbírat pouze u zaplacených objednávek. Po instalaci doplňku můžete jednorázově odeslat žádost o recenzi všem zákazníkům, kteří uhradili objednávku v posledních dvou měsících. Přejděte do sekce Obecná nastavení > Odeslat žádosti o fotorecenze.

Závěr

Gratulujeme. Vše je nastaveno. Přejeme vám hodně spokojených zákazníků a jejich fotografií.

satisflow logo

Ukažte, že lidé u vás rádi nakupují.

SatisFlow přináší doplněk Fotorecenze pro Shoptet e-shopy, který automaticky sbírá recenze a ukazuje reálné fotky produktů od spokojených zákazníků.

Ukažte, že lidé u vás rádi nakupují.